TEMSİLCİLERİNE EN ÇOK KAZANDIRAN DOĞRUDAN SATIŞ MARKASIDIR

Nasıl Kazanacaksınız ?

Huncalife, iş ortaklarına birçok avantaj sunar. En çok ve en kolay kazandıran %24 prim veren sistem yapısına sahip, yüksek performansın ödüllendirildiği Huncalife sistemi sayesinde, sağlam bir ek gelir elde imkânı bulursunuz.

Sağlıklı, güvenilir ve kaliteli ürünler kullanırken, bu ürünleri gönül rahatlığı ile bir başkasına tavsiye edebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürün çeşitliliğine sahip HuncaLife, her ay birbirinden avantajlı fiyat ve çarpıcı fırsatlar sunar.

HuncaLife sizin için, hedefinize gittiğiniz bu yolda kariyerinizi destekleyici ürün eğitimi, satış teknikleri, kişisel gelişim seminerleri vb. eğitimler verir. Türkiye’nin ve Dünya’nın en güzel yerlerine seyahat etme, hayalinizdeki arabaya kavuşma fırsatı sunar.

Sizde HuncaLife ile kendi işinizi kurabilir, aile bütçenize katkıda bulunabilir ve hayallerinize kavuşabilirsiniz.

HuncaLife ile hayatınızı değiştirmek için bugün başlayın ve kazanç planımıza göz atın.

HuncaLife’da Kazanç Elde Etmenin 7 yolu vardır:

 1. Perakende Satış Geliri: HuncaLife ürünlerini temsilci fiyatıyla (indirimli) alıp %40 karla satış yapabilirsiniz. Örneğin; 100 TL ye almış olduğunuz ürünleri katalog fiyatından 140 TL ye satarak 40 TL kâr sağlarsınız. Aynı zamanda Tasarruflu bir Tüketici olabilirsiniz.Temsilcilere özel yapılan kampanyalarla satıştan %100 kar elde edebilirsiniz.
 2. HuncaLife Kişisel Alım Primi: Kendi alış verişlerinizden de prim elde edebilirsiniz.
 3. HuncaLife Grup Primi: Kurduğumuz ekibin sonsuz derinlikteki üyelerine kadar oluşturduğu cirolardan (alış-verişlerden) %4-%24 arası kazanç elde edersiniz.
 4. HuncaLife Liderlik Seviye Ödülleri:
  Satış Karı, Grup Primi dışında %24 seviyesine ulaştınız (Altın Lider), kendiniz ve ekibinizin sınırsız alışverişlerinden 10.600 TL’lik ciroyla bu kariyere ulaşırsınız. Kendi ekibinizde bulunan diğer arkadaşlarınızın da alt ekiplerinden belirtilen ciroya ulaşmaları ve sizin gibi %24 seviyesine ulaşarak Altın Lider olması durumunda;
  2 Koldan Altın Lider çıkardığınızda Kidemli Altın Lider ünvanını alır ve 2000 TL para ödülü
  3 Koldan Altın Lider çıkardığınızda Safir Lider ünvanına hak kazanır ve 3000 Lira para ödülü,
  6 koldan %24 kariyerinde lideriniz olduğunda Zümrüt Lider ve 6000 TL para ödülü,
  9 koldan %24 çıkardığınızda Yakut Lider 9000 Lira para ödülü,
  12 koldan %24 çıkardığınızda Elmas Lider kariyerine ulaşır ve 12000 TL para ödülü kazanırsınız.
  Daha bitmedi 12 Altın Liderinizden;
  4’ünü Safir Lider çıkardığınızda Tek Yıldız,
  8’ini Safir Lider yaparsanız Çift Yıldız,
  12 Liderinizde Safir olmasını sağlarsanız 3 Yıldız kariyerine ulaşırsınız.
  HuncaLife‘da kariyeriniz yükseldikçe kazancınız artar ve iş ortaklarınızın hem kariyer hem de kazanmasına vesile olursunuz.
 5. HuncaLife Liderlik Primi: Ekibinizde %24 (Altın Temsilci) Grup Liderlerinin ekiplerinin oluşturduğu cirodan %5 Liderlik Primi almaya başlarsınız. Hatta kariyerinizi yükselttikçe 1.Nesil 2.Nesil………6 Nesile kadar Liderlik Primi toplamda %15,75 prim kazanırsınız.
 6. HuncaLife Araba Planı: HuncaLife Sektörün en kolay ulaşılabilen Araba Planına Sahip. Ekibinizden yaklaşık 10 bin Liralık ekip cirosu çeviren 3 Lider yetiştirdiğinizde HuncaLife Volkswagen Polo veya Ford Fiesta, 10 bin Liralık ekip cirosu çeviren 6 Lider yetiştirdiğiniz de Ford Focus ya da Renault Fluence, 9 Liderinizde 10 bin Liralık ciro çevirdiğinde C5 veya Peugeot 508 marka aracı 12 Lider yetiştirdiğiniz de onlarda 10 bin Liralık ciro çevirdiklerinde Mercedes C180 marka aracın kullanma hakkını elde edersiniz. İster görev arabası isterseniz özel aracınız için kullanabilirsiniz. Bu belirtilen araçların tüm giderlerini (kasko, vergi gibi giderleri )şirket karşılar, sadece yakıt masrafı size aittir.
  Hunca Life’da binmek istediğiniz aracı siz seçersiniz. Araba programı Safir Temsilci (3 adet %24 Altın Temsilci) olduğunuzda başlar. Araba Planına göreSafir Temsilci : Wolkswagen PoloZümrüt Temsilci: Ford FocusYakut Temsilci: Peugeot 508Elmas Temsilci: Mercedes C 180 kullanım hakkı kazanır.NOT: Araç kullanım hakkı yerine çıkmış olduğunuz seviyeye göre aracın kiralama bedelini de alabilirsiniz.
 7. Seyahat Programı: Huncalife seyahat programları her yılbaşında duyurulmaktadır. Daha önce gerçekleşen Dubai Seyahat Programı, ilk 5. sıraya girenler ya da 3. kurucular toplantısını katılmayı hak eden temsilci arkadaşlar 2 kişilik 3 gece 4 günlük Dubai Seyahatini gerçekleştirdiler. Hatta bu iki şartı yerine getiren temsilcilere yol masrafı için 300$ hediye edildi. Sonrasında Barcelano tatilini hak eden temsilciler harika bir tatil yaşadılar…

Huncalife üyelik sistemi hakkında merak edilen tüm detaylara sitemizde yer verilmekte olup bağımsız huncalife temsilcisi olmak isteyenlere ücretsiz başvuru sunulmaktadır. Sizde kendi işinizi yapmak ve doğal ürün kullanımı hemde kazanç elde etmek isterseniz sitemizden bizlere ulaşabilirsiniz.